Tähistasime õpetajate päeva

5. oktoobril 2017 oli majas ohtralt sagimist ja tunde andsid lisaks õpetajatele abituriendid ning tervelt 102 külalisõpetajat.
Tunde viidi läbi paljudel teemadel: vabatahtliku tööst, päästetöödest, elust vahetusõpilasena, antidopingust, kodanikuks olemisest, tervislikest eluviisidest, narkomaaniast, lastekaitsest, sotsiaalmeediast, kultuuriloost, youtuberiks olemisest, ehitusinseneri tööst, loodusfotograafiast jne. Abituriendid said proovida päris õpetaja ametit, andes kaks ainetundi 1.- 3. klassi õpilastele ning kaks sisukat tundi õpetajatele. Tagasiside õpetaja ametile oli üsna sarnane - see polegi nii kerge kui paistab. Loodame, et saadud positiivne kogemus kutsub kooli tagasi nii mõnegi koolilõpetaja.
Päeva lõpetas 12.kl. poolt õpetajatele pühendatud väga tore kontsert.
Aitäh kõigile õpetajatele, abiturientidele, lapsevanematele ja külalistele selle suurepärase päeva eest!