Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Koolisisesed mälumängumeistrivõistlused 2017/2018

Teadmiskeskuse eestvedamisel algavad juba sellel nädalal üheksandad järjestikkused koolisisesed mälumängumeistrivõistlused 4.-12. klasside meeskondadele. Sellel õppeaastal asub võistlustulle 50 neljaliikmelist 4.-7. klasside ja 105 kolmeliikmelist 8.- 12. klasside meeskonda. Oleme üheskoos tegemas Eesti Vabariigi juubeliks ilusat kingitust - 100+ mälumängu meeskonda!
Mälumängumeistrivõistluste eesmärgiks on õpilaste silmaringi laiendamine ning ettevalmistus osavõtuks maakondlikest ja üleriigilistest mälumänguvõistlustest. Õppeaasta jooksul toimub III vooru: I voor 9.-13. oktoober 2017, II voor 15.-19. jaanuar 2018 ja III voor 2.-6. aprill 2018.

4.-7. klasside mälumängumeistrivõistlused toimuvad veebikeskkonnas Kahoot ja 8.-12. klassid võistlevad traditsioonilisel viisil.

Reeglid
* iga 4.-7. klass saab välja panna täpselt nii palju neljaliikmelisi võistkondi, kui on klassis huvilisi, 8.-12. klassi võistkondades peab olema 3 liiget ja võistkondade arv ühest klassist ei ole piiratud;
* kui keegi võistluspäeval puudub, siis võib asendada puuduvat õpilast sama klassi õpilasega, kes ei ole kuulunud teise võistkonda;
* igal trimestril toimub üks voor ja parimad selgitatakse välja kolme vooru tulemuste põhjal kõikides klassiastmetes - osalemine igas voorus tagab edu!
* nooremas vanuseastmes (4.-7. kl) esitatakse 32 küsimust ja 8.-12. klass 45 küsimust erinevatest teemavaldkondadest nagu estica, loodus, ajalugu, sport, geograafia, varia, meelelahutus, teater, kino, muusika, kunst, kirjandus, poliitika, majandus, teadus jne;
* 8.-12. kl võistluse ajal on keelatud kasutada IKT vahendeid - võistkond diskvalifitseeritakse;
* voorud toimuvad klassijuhatajatundide ajal;
* ülevaade turniiri seisust saab olema nähtav: http://www.viimsi.edu.ee/index.php?id=69221

Selgitame välja parimad kilvarid kõikide klassiastmete lõikes.