Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Koolinoorte äriideede konkurss Bright Minds

TTÜ Mektory Tehnoloogiakooli ja Swedbank koostöös alustati 2015. aastal üle-eestilise Bright Minds programmiga, mis tutvustab põhikooli- ja gümnaasiumiõpilastele start-up maailma ja julgustab noori oma ideid teostama.
Tegemist on neljakuulise koolitusprogrammiga, mis lõppeb äriideede konkursiga. Koolitusprogrammis on kolm õppepäeva.
Programmi on oodatud osalema kõik koolinoored üle Eesti, kuid iga aasta keskendume viiele maakonnale, kuhu tasuta koolitusprogrammi viime. 2017/18 hooaja sihtmaakondadeks on Tartu-, Põlva-, Rapla-, Harju- ja Pärnumaa.
Avaüritusele registreerimine: https://www.ttu.ee/projektid/bright-minds-2/

Bright Minds algab novembris ühise avaüritusega Tallinnas. Seejärel toimuvad maakondlikud koolituspäevad kõikides sihtmaakondades, kus koolitajate ja mentorite abiga on noortel võimalus oma äriideid arendada. Pärast koolitusi tuleb noortel oma ideed esitada konkursile ja märtsis pidulikul finaalüritusel selguvad kolmanda hooaja parimad meeskonnad kui ka õpetajad.

See on suurepärane võimalus tutvuda start up maailmaga ja omandada uusi kogemusi oma valdkonna tipptegijatelt!
Täpsemalt saad tutvuda koolitusprogrammi sisu ja konkursi tingimustega: https://www.ttu.ee/projektid/mektory-est/kooliopilasele-4/brightminds/