Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi progeja 2018 - kood on põnev ja kasulik

Kui programmeerimine paneb sinu silmad särama ja keerulised ülesanded tekitavad hasarti, siis Viimsi Kooli teadmiskeskus Collegium Eruditionis kutsub osalema programmeerimisvõistlusel „Viimsi progeja 2018 – kood on põnev ja kasulik“!
Võistlus algab 30. oktoobril 2017 ja tööde esitamise tähtaeg on 19. veebruar 2018.
Mida programmeerida?
Lähteülesandeks muuta programmeerimise abil õppimine või õpetamine põnevamaks. Kasutades erinevaid keeli/keskkondi (Scratch, Javascript, Python jne), programmeeri töötav mäng, programm või äpp, mida saaks kasutada õpilane kas uute teadmiste omandamiseks , õpitu kinnistamiseks või mis oleks abiks õpetajale tunni huvitavamaks muutmisel.

Reeglid:
• võistlus toimub kolmes vanusegrupis: I-VI klass, VII-IX klass ja X-XII klass;
• osaleda võib individuaalselt või meeskonnaga (kuni 3 liiget ja ei pea olema ühe klassi õpilased);
• töö tuleb üles laadida hiljemalt 19. veebruariks 2016 kella 18.00-ks aadressile http://lingid.ee/viimsiprogeja

Auhinnad
Iga vanusegrupi parimatele on välja pandud väärikad auhinnad teadmiskeskuse koostööpartneritelt Energia Avastuskeskuselt, Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuselt Mektory, Viimsi vallalt ning SA Eesti Teadusagentuur!

Info: peeter@viimsi.edu.ee

Programmeerimisvõistlust „Viimsi progeja 2018 – kood on põnev ja kasulik“ toetavad Energia Avastuskeskus, Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektroy, Haridus- ja Teadusministeerium, SA Eesti Teadusagentuur, Euroopa Regionaalarengu Fond ja Viimsi vald.