Teadmiskeskuse robootikavõistlus LEGO sumo

Kolmapäeval, 8. novembril vallutavad alates kella 15.00-st aatriumi LEGO robotid. Taaskord on toimumas teadmiskeskuse Collegium Eruditionis poolt korraldatud LEGO Sumo robootikavõistlus. Sumorobotite võistlus on pärit Jaapani traditsioonilisest sumo spordialast. Sarnaselt sumoga on ka robotite eesmärk vastane ringist välja lükata. Selguvad robootikud, kes lähevad kooli esindama novembrikuu lõpus Euroopa suurimale robootikavõistlusele Robotex 2017.
Robootikavõistlust toetavad Haridus- ja Teadusministeerium, SA Eesti Teadusagentuur, Euroopa Regionaalarengu Fond ja Viimsi vald.
Tule ja naudi võistlust!