Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Naatan Hollmani uurimistöö EFSi sügiskoolis

3.-5. novembril 2017 toimus Voore Puhkekeskuses Eesti Füüsikaüliõpilaste Seltsi Loodus- ja Täppisteaduste Sügiskool, kus  osalesid nii füüsika-, keemia-, bioloogia- kui ka informaatikatudengid erinevatest Eesti Ülikoolidest. Kolme päeva jooksul esitleti huvitavaid ettekandeid lõksustatud ioonidest ja kvantinformatsioonist kuni küberturvalisuseni. Loenguid andsid oma ala professionaalid, eesotsas rakubioloog Sulev Kuuse, geneetik Riin Tamm ja neljakordne mõttemängude maailmameister Andres Kuusk. Ühes sektsioonidest tutvustati 2017 a. uurimistööde konkursi parimaid töid. Konkursile laekunud 57-st tööst oli välja valitud 9, kellest 4 parimat uurijat esinesid EFS Sügiskoolis. Viimsi kooli 12ml õpilasel Naatan Hollmanil oli võimalus tutvustada oma uurimistööd teemal: „Radoonitaseme mõõtmine ja gümnaasiumiõpilaste teadlikkus radoonist Viimsi Keskkoolis“ (juhendaja Hille Eek).

Eesti Füüsika Seltsi esimees Kaido Reivelt auhinda üle andmas