Viimsi kooli õpilased osalesid meediakonverentsil

9. novembril toimus Pirita Majandusgümnaasiumis meediakonverents „Orienteerumine meediaruumis – vabadus või kohustus“, kus osalesid viis Viimsi Kooli gümnasisti Kertu Saul, Andriin Tori, Ats Pinnonen, Karl Kibuspu, Allan Puura. Noored said kuulata erinevaid meediateemalisi ettekandeid. Näiteks kõneles Mihkel Kärmas „Pealtnägija“ tegemisest, Tiina Hiob muutunud meediateadlikkusest ja Hanna Turetski-Toomik reklaami järelvalvest. Päeva teisel poolel osaleti töötubades, kus saadi muuhulgas teadmiseid uurivast ajakirjandusest, reklaamindusest, aga ka noorte õigustest meedias. Aitäh õpetaja Kristiine Kuremale!