Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Üleriigilise loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 11. novembril toimus Viimsi Koolis üleriigilise loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor. Viimsi Kooli esindasid olümpiaadil Miriam Iris Maiste 8b, Hermann Mauring 8b, Maria-Eliise Muinaste 8b , Karolina Roos 8b (juhendajad Ingrid Rõigas, Peeter Sipelgas ja Ivi Rammul), Laura Sofie Tohver 8c (juhendajad Mare Pent ja Ivi Rammul), Elisa Tamm 8e (juhendajad Meri Heinsalu, Kairit Pahla ja Hille Eek), Henry Mark Esop 8f, Stiven Lille 8f (juhendajad Mare Pent, Peeter Sipelgas ja Ivi Rammul), Monika Müürsepp 8g (juhendajad Kairit Pahla, Ivi Rammul ja Peeter Sipelgas), Rasmus Kallas 8h, Jan Rain Laansalu 8h, Maria Lahe 8h  ja Freddy Aleksander Uustalu 8h (juhendajad Ingrid Rõigas, Ivi Rammul ja Peeter Sipelgas).
Olümpiaadi tulemused selguvad hiljemalt 2. detsembriks ja avaldatakse Tartu Ülikooli Teaduskooli kodulehel.