7. klassid käisid loomaaias selgroogsete loomade kohta õppimas

Novembris 2017 külastasid kõik Viimsi Kooli 7. klassid  KIK projekti raames Tallinna Loomaaeda, kus läbiti aktiivõppeprogramm “Selgroogsed loomad”.

Õpilased hindasid õppekäiku loomaaeda keskmise hindega 3,54 punkti 5-st.  Madalid punkte andsid need õpilased, kes olid juba korduvalt loomaaias käinud. Järmistele 7. klassidele soovitavad seda õppekäiku 94,6 %  osalenud õpilastest.

Pärast või enne õppeprogrammi täitsid õpilased enda õpetajate poolt koostatud ülesannet, mis lõimis geograafiat ja biloogiat. Iga rühm pildistas viiest enda valitud loodusvööndist kahte erinevasse selgroogsete klassi kuuluvat looma. Pildile tuli lisada looma ja loodusvööndi nimetus. Vaata tulemust siin.

Mida õpilased täpsemalt asjast arvasid ja mida põnevat nad avastasid, loe siin.

Projekt on saanud rahastust Keskkonnainvesteeringute Keskuse keskkonnateadlikkuse lihtsustatud programmist.