Majandussuuna ja majanduse valikaine õpilased külastasid Kredexi karjääriretke käigus edukaid ettevõtteid Eestis

16. novembril külastasid meie kooli gümnaasiumiastme majandussuuna ja majanduse valikaine õpilased Kredexi karjääriretke käigus 3 ettevõtet, milleks olid MagneticMRO, Reval Kondiiter ja Hey Day.
Esimesena suunduti MagneticMRO-sse, mis on Eesti ainuke lennukihoolduse ettevõtte. Tegemist oli retke kõige suurema ettevõttega ning õpilased said põhjalikult näha, millega see ettevõte tegeles. Õpilased said uurida isegi lennuki sisemust ja kokpitti. Järgmisena suunduti Reval Kondiitri pagari tööstusesse, kus õpilased võeti soojalt vastu ning neil oli võimalus näha töötajate kontorit ja ilmtingimata kõige huvitavamat osa - toodete valmistamist. Paljudel õpilastel oli esmane kogemus tutvuda suure kondiitriäriga ja kindlasti jääb see pikaks ajaks meelde. Päev lõpetati visiidiga Hey Day orgaaniliste mahlade valmistamise ettevõttesse. Sealsed töötajad rääkisid väga huvitavalt unikaalsest mahla tootmisest. Õpilastele seletati, kuidas ettevõte on suutnud lühikese aja jooksul edu saavutada. Lõpetuseks said kõik õpilased käia mahlalaboris, kus sai ise degusteerida erinevate mahlade maitseid ja kombinatsioone.
Viimsi Keskkooli õpilased tänavad kõiki ettevõtteid nende külalislahkuse ja vastuvõtu eest ning Kredexit selle meeldiva päeva ja kogemusterohke väljasõidu korraldamise eest.