Õpiränne Maltale

Novembris 2017 käis inglise keele õpetaja Liis Leppik projektiga "Õppijaks kujunedes" Matlal koolitusel "Teaching tomorrow". Koolitusel räägiti hariduse tuleviku väljakutsetest ja keskenduti õpetajate didaktliste oskuste arendamisele, mis aitaksid tagada dünaamilise õppimise homses õpikeskkonnas. Suur rõhk oli ka teiste riikide praktikatest õppimisel ning samuti külastasid kõik osalejad kahte kohalikku kooli. Kahe väga omanäolise kooli külastus oli silmaringi avardav.

Koolituse põhiteemad:

• 21. sajandi õppija vajadused ning efektiivne õppimine
  • “uue” õpetaja praktikad, mis muudaksid õppimise tõhusamaks
  • innovatiivne ja kaasav juhtimine hariduses
  • klassi-, rühma- või kollektiivi koostöö soodustamine

Mida Liisi veel koolitusel õppis ja milline võiks olla ideaalne 21. sajandi kool, loe koolitusblogist.

Õpirännet rahastas Erasmus+.