Üleriigilise koolinoorte mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor

Kolmapäeval, 29. novembril kogunesid Viimsi Kooli Harjumaa ja Tallinna koolide parimad mälumängurid, et välja selgitada üleriigilise koolinoorte mälumängumeistrivõistluste parimad. Harjumaa gümnaasiumide arvestuses saavutas Viimsi Kooli 11ml/ms klassi võistkond koosseisus Marelle-Merita Seren, Janar Velleste, Rasmus Kala ja Ragnar-Markus Manitski II koha. Põhikoolide arvestuses saavutas 8a/d klassi meeskond koosseisus Mark Sverker Saar, Tristan Toomas Teeväli, Oscar Moretti ja Vanessa Victoria Viitas IV koha. Meeskondi juhendasid Kersti Ojassalu ja Peeter Sipelgas. Viimsi Kooli esindasid veel:

Stiven Lille 8f, Rain Rähni 8e, Elisa Tamm 8e, Laura Sofie Tohver 8c, Kevin Sults 9e, Marten Raudi 9e, Jürgen Maasing 9d, Kristian Erik Papp 9c, Markus Nigul 9c, Eva Katarina Tambets 9g, Karolina Johanna Freiberg 9g, Merilin Radvilavićius 10ml, Grete Raie 10ml, Matthias Lill 10ml, Karl Herman Jürgenson 10ml, Agnes Milla Bereczki 12ml, Hannes Ruusmaa 12ml, Sten Raud 12ml ja Naatan Hollman 12 ml.