Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Heategevuslik traditsiooniline jõulumüük

4. - 8. detsembrini toimub heategevuslik jõulumüük, mille pool tulust läheb MTÜ Viimsi Invaühingu erivajadustega laste toetuseks ja teise poole eest ostetakse vahetunni tegevusteks vahendeid. Tegemist on traditsioonilise jõulumüügiga, mis toimub juba üheksandat aastat. Jõulumüügis osalevad 1. - 5. klasside õpilased koos peredega. Koostegemise rõõm, tavapärasest erinev koolipäev ning hulk positiivseid emotsioone on märksõnad, mis osalisi ikka ja jälle selle aktsiooniga ühinema panevad. Toredate tegevuste taustal aidatakse neid, kes seda kõige enam vajavad! Jõulumüükidega teenitud tulu antakse pidulikult üle iga-aastasel heategevuslikul aastalõpuballil 16. detsembril.

Olete kõik oodatud kaasa lööma ja oma päeva maitsvamaks tegema!

Heategevusmüükide ajakava:

4. dets. 3. klassid