Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Maakondlik saksa keele teemapäev

Kolmapäeval, 29. novembril 2017 toimus Viimsi Koolis Harjumaa saksa keele teemapäev, kus osalesid 5.-9. klassi õpilased Saue ja Jüri Gümnaasiumist, Loo Keskkoolist, Haabneeme ja Viimsi Koolist.
Päev algas tutvumis- ja keelemängudega, mida juhendas Jüri Gümnaasiumi saksa keele õpetaja Inna Erik. Peale tutvumist toimus koolideülene võistlusmäng, kus õpilased pidid erinevates tööjaamades lahendama ülesandeid, mis olid seotud saksa keele, kultuuri ja geograafiaga.
Parimad grupid selgitati välja kolmes vanuseastmes:
5.-6. klass – Kaia Kruus ja Jan-Erik Kümnik (Haabneeme Kool), Gerda Kattai (Viimsi Kool), Eva Mai Rae (Saue Gümnaasium)
7.-8. klass – Jelena Todurova (Jüri Gümnaasium), Mirko Marcel Nõmm ja Patrik Tamm (Viimsi Kool)
9. klass – Valerija Oja, Valeria Filippova, Melani-Leana Kallus, Karl Andreas Saarepuu, Filareta Dolcetta Velliste (Viimsi Kool).

Viimsi Kooli õpilastest osalesid veel:
5. klass - Katta-Triin Koost, Anneli Kuusik, Grete Eller, Anrika Väli
6. klass - Carmen Krain, Anna-Liisa Saar, Jakob Orav, Daniel Nemeržitski
7. klass - Eva-Riin Järve, Jakob Laubre
8. klass - Kasper Sebastian Silla, Andero Kaljuvee, Kertu Ojang, Johanna Rael Nagel, Liisa Voll, Lisette Tagel
9. klass - Annamaria Bereczki, Kaia Mia Kalda, Angelina Missuro, Maarja Müür, Maria Rander, Mercedes Riazapova, Alisa Stoten, Anna-Maria Viilik, Steven Aun, Mark Britševski, Hans Kristjan Linnutaja, Susanna Saadre, Danila Sopin

Üritust aitasid läbi viia Viimsi Kooli gümnasistid: Grete Maria Ivanov, Markos Tarto, Meeli-Mari Napp, Marianne Liisa Ojang, Grettel Vildmaus, Mark Kennert Vildmaus, Christin Liis Krass, Eingard Tops.
Saksa keele teemapäeva peakorraldajateks olid Viimsi Kooli saksa keele õpetajad Jana Zaborski ja Katrin Keskla.