Suurepärased tulemused üleriigilise loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorust

11. novembril toimus üleriigilise loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor, kus Viimsi Kooli õpilased näitasid suurepäraseid teadmisi. Piirkonnavooru võitis ja tagas punktisummaga koha vabariiklikus lõppvoorus Monika Müürsepp 8g (juhendajad Kairit Pahla, Ivi Rammul ja Peeter Sipelgas. II koha saavutas Miriam Iris Maiste 8b (juhendajad Ingrid Rõigas, Ivi Rammul ja Peeter Sipelgas) ning III-IV kohta jäi jagama Jan Rain Laansalu 8h (juhendajad Ingrid Rõigas, Ivi Rammul ja Peeter Sipelgas). V-VI kohta jagasid Hermann Mauring 8b (juhendajad Ingrid Rõigas, Ivi Rammul ja Peeter Sipelgas) ja Stiven Lille 8f (juhendajad Mare Pent, Ivi Rammul ja Peeter Sipelgas). Palju õnne tublidele loodusteadlastele!