Aasta tegijate näitus raamatukogus

Lõppemas on turteltuvi, viirpuu, metskitse, kukeseene, sini-paelöölase, muguljuure ja leedemulla aasta. Sel puhul saab raamatukogus vaadata näitust 9f klassi õpilaste kunstitöödest (juhendaja Merike Hindreus), 7.- 8. klassi tüdrukute tikanditest (juhendaja Kairy Nahkur) ja 9. klasside õpilaste kirjatöödest (juhendaja Kristiine Kurema).
Aasta alguses kuulasid gümnasistid Reet Kristiani (Keskkonnaamet) loengut looduse aasta tegijatest. Kevade alguse nädala puhul laulis koolikell turteltuvi häälega ja toimus kevade- ja tureteltuviteemaline viktoriin kogu kooliperele. 8e klassi õpilased koostasid aasta tegijate teemal minireferaadid ja esitlused (juhendaja Vilve Roosioks ja Meri Heinsalu).

Suur tänu bioloogiaõpetajale Meri Heinsalule, kes koordineeris aasta tegijate sündmusi Viimsi Koolis!

Head tulevast metsise, kauni kuldkinga, ilvese, tuletaela ja näivleetunud mulla aastat!