Vabariiklik 9. klasside online inglise keele olümpiaad

Teisipäeval, 12. detsemberil toimus üleriigiline 9. klasside online inglise keele olümpiaad. Viimsi Kooli esindasid olümpiaadil Sten Muinast 9a (juhendaja Kertu Koldre), Katriin Agu 9e (juhendaja Matthijs Leonard Quaijtaal), Annabel Penu 9b (juhendaja Liisi Leppik), Karolina Johanna Freiberg 9g (juhendaja Matthijs Leonard Quaijtaal), Iris Vainokivi 9g (juhendaja Matthijs Leonard Quaijtaal), Kristin Purga 9e (juhendaja Matthijs Leonard Quaijtaal), Martin Orav 9b (juhendaja Kertu Koldre), Hanna Tiina Pekk 9e (juhendaja Kaitel Poobus), Mercedes Riazapova 9e (juhendaja Matthijs Leonard Quaijtaal), Emili Kelle 9a (juhendaja Kertu Koldre), Oliver Kaljuste 9a (juhendaja Kaitel Poobus), Kaspar Blaat 9c (juhendaja Maire Parts), Kaia Mia Kalda 9b (juhendaja Kertu Koldre), Tristan Aljamaa 9b (juhendaja Kaitel Poobus), Kaisa Tepp 9d (juhendaja Kaitel Poobus), Elis Marii Miliste 9f (juhendaja Ülle Pinnonen) ja Emily Keersalu 9e (juhendaja Maire Parts).