15.-19. jaanuaril on koolis stiilinädal

Esmaspäeval ootame kõiki kooli tuduriietes. Pidžaama või hommikumantel seljas, sussid jalas ja kaisukaru kaenlas on ju päris mõnus koolimaja peal ringi jalutada, või mis?

Teisipäeval on võimalus kehastuda kellekski teiseks. Võib jäljendada enda lemmik filmistaari või multikategelast või hoopis riietuda kohaselt mõnele huvitavale elukutsele. Laske fantaasial lennata!

Tsitaat “On Wednesdays we wear pink” ehk “Kolmapäeviti me kanname roosat” on ka meie kolmapäeva motoks. Sel päeval saab särada pealaest jalatallani roosas.

Neljapäeval anname teile võimaluse väljendada enda isikupära mõne huvitava peakattega. Kõik mütsid on lahedad ja kaunistavad kandjat!

Nädala lõpetuseks lööme ennast üles ja vallutame koolimaja väärikuse ja elegantsusega. Viisakas riietus paneb ilusa punkti meie stiilinädalale.

Nii õpilastelt kui ka õpetajatelt oodatakse aktiivset osavõttu.

Stiilinädalat korraldab õpilasesindus.