Joonistamispäev Loksa Gümnaasiumis

Kolmapäeval, 17. jaanuaril 2018 toimus Loksa Gümnaasiumis Harjumaa 2.-4. kl poiste joonistamispäev teemal võidusõiduauto. Viimsi Kooli esindasid joonistamispäeval Valter Koldre 2b (juhendaja Karin Merilepp), Hans Thomas Teiv 2c (juhendaja Mirjam Meremaa-Pärn), Kunter Lukkanen 2d (juhendaja Maris Laanela), Markkus Vaarmann 2e (juhendaja Annika Estna), Chris Laatsit 3b (juhendaja Maarika Koks), Sebastian Sokk 3c (juhendaja Kristina Raun Raielo), Kaur Kaljumäe 4a (juhendaja Maarja Vaher), Taaniel Vananurm 4c (juhendaja Maarja Vaher), Petr Gadalov 4b (juhendaja Heli Piirmann) ja Rasmus Laidvee 4d (juhendaja Mirjam Meremaa-Pärn).