Üleriigilise füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 20. jaanuaril 2018 toimus Tabasalu Ühisgümnaasiumis üleriigilise füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor, millest võttis osa Harjumaalt 41 põhikooli- ja 16 gümnaasiumiõpilast. 8. klasside arvestuses saavutas Rasmus Kallas 8h III koha (juhendaja Ingrid Rõigas), Erik Paurson 8c IV koha ning Mary-Ly Raudsepp 8f VI koha (juhendaja Mare Pent). 9. klasside arvestuses saavutas I koha Kevin Sults 9e (juhendaja Mare Pent) ja Eliis Penu 9a V koha (juhendaja Ingrid Rõigas). 10. klasside arvestuses tuli võitjaks Jorgen Tiigisoon 10ml, II koha saavutas Merilin Radvilavićius 10ml ja V koha Matthias Lill 10ml (juhendaja Pilleriin Paidla). 11. klasside arvestuses võitis I koha Janar Velleste 11ml, II koha Peeter Aleksander Paju 11ml ja III koha Marelle-Merita Seren 11ml (juhendaja Pilleriin Paidla). 12. klasside arvestuses saavutas Albert Viilik 12ml III koha, Sten Raud 12ml V koha ja Martin Reinok 12ml VI koha (juhendaja Ingrid Rõigas).

Viimsi Kooli esindasid veel Oliver Kaljuste 9a, Kristiina Kivimäe 9g, Jürgen Maasing 9g, Veronika Kukk 9c, Freddy Aleksander Uustalu 8h, Jan Rain Laansalu 8h, Meribel Kõster 8h, Oscar Moretti 8d, Hermann Mauring 8b (juhendaja Ingrid Rõigas), Susanna Saadre 9f, Stiven Lille 8g, Henry Mark Esop 8f, Andreas Proos 8c, Lisett Järv 8c (juhendaja Mare Pent) ja Elisa Tamm 8e (juhendaja Kairit Pahla).