Üleriigilise emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

Reedel, 26. jaanuaril toimus Kose Gümnaasiumis üleriigilise emakeeleolümpiaadi Harjumaa voor. 11.-12. klasside arvestuses tuli võitjaks Kertu Saul 11ml (juhendaja Kirsi Rannaste) ja III koha saavutas Aidi Hamburg 12ml (juhendaja Riita Järve). 9.-10. klasside arvestuses saavutas III koha Hedy Läets 10ms (juhendaja Kristiine Kurema). 7.-8. klasside arvestuses tuli VI kohale Emma Lotta Lõhmus 8f (juhendaja Külli Täht).
Viimsi Kooli esindasid veel:

Lars Liimets 7e, Eva-Riin Järve 7e, Marko Liiv 10ml, Jüri-Andreas Järviste 10ms, Ott Salla 12ml (juhendajaks Ülle Pinnonen), Lisett Järv 8c, Laura Sofie Tohver 8c, Mary-Ly Raudsepp 8f, Maria Rander 9b (juhendajaks Külli Täht), Britte Lillevars 9d, Valerija Oja 9c (juhendajaks Gerli Laanela), Merilin Radvilavićius 10ml, Hanna Tiina Pekk 9e, Susanna Saadre 9f, Anna-Maria Viilik 9e (juhendajaks Kristiine Kurema), Sten Erik Prohhorov 11ml, Christin Liis Krass 12ms (juhendajaks Kirsi Rannaste), Marelle-Merita Seren 11ml ja Marianne Liisa Ojang 11ml (juhendajaks Riita Järve).