Üleriigilise keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 27. jaanuaril toimus Saku Gümnaasiumis üleriigilise keemiaolümpiaadi piirkonnavoor. 8. klasside arvestuses saavutas Lisett Järv 8c V koha ja 9. klasside arvestuses Susanna Saadre 9f IV koha (juhendajaks Mare Pent). 10. klasside arvestuses saavutas Jorgen Tiigisoon 10ml (juhendaja Hille Eek) VI koha. 11. klasside õpilaste hulgas saavutas Janar Velleste 11ml VI koha ja 12. klasside arvestuses Gregor Stan Sild samuti VI koha (juhendajaks Hille Eek).

Viimsi Kooli esindasid veel Meeri Pappel 9f, Kätrin Marleen Soesoo 9d, Mark Sverker Saar 8a, Laura Sofie Tohver 8c, Jürgen Maasing 9d (juhendajaks Mare Pent), Elisa Tamm 8e, Liis Mirjam Juvas 8d, Oscar Moretti 8d, Silver Moppel 8d, Rasmus Kaldma 9c, Veronika Kukk 9c, Kristian Erik Papp 9c, Brenda Pent 9b, Railin Viik 9b, Matthias Lill 10ml, Markus Iin 10ms, Merilin Radvilavićius 10ml, Kirke Kadri Kaasik 10ml, Rebecca Pärtel 11ml, Marelle-Merita Seren 11ml (juhendajaks Hille Eek), Rasmus Kallas 8h, Monika Müürsepp 8g, Stiven Lille 8f, Elina Mägi 8g, Hermann Mauring 8b, Anna Mugu 9g, Lola-Mariin Kuus 9g, Eva Katarina Tambets 9g, Isabel Peterson 9e, Kevin Sults 9e ja Anna-Maria Viilik (juhendajaks Peeter Sipelgas).