Ragnar Markus Manitski (11ML) valiti ETAgi poolt noore uurija stipendiaadiks

Eesti Teadusagentuur ja Õpilaste Teaduslik Ühing (ÕTÜ) viisid 2017. aasta oktoobris läbi konkursi noore uurija stipendiumile. Kandideerima olid oodatud 8.-11. klassis õppivad teadushuvilised noored.
Sel aastal osutus üheks valitud stipendiaadiks ka meie kooli 11ML õpilane Ragnar Markus Manitski.
Ragnar Markus soovis teha uurimistöö kosmosetehnoloogia valdkonnast, mis oleks seotud Eestiga - näiteks müoton www.myoton.com/ või marsimaja www.ut.ee/et/uudised/loplikult-valmis-marsi-maja-esitletakse-strasbourgis.
Noore uurija koolipoolne juhendaja on Ingrid Rõigas.

Noore uurija stipendium annab õpilasele võimaluse kirjutada oma uurimistöö koostöös teadlasest juhendajaga, toimetada koos teaduslaboris, osaleda välitöödel või muul moel lüüa kaasa juhendaja või tema töögrupi teadustöös.

Eelkõige oodatakse konkursile väljaspool Tallinnat ja Tartut asuvate koolide õpilasi, kellel on vähem võimalusi oma uurimistöö sisukaks läbiviimiseks. Avaseminar toimus 26. jaanuaril.
Rohkem infot vaata siit