Üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 3. veebruaril 2018toimus Saue Gümnaasiumis üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor. 10. klasside arvestuses tuli võitjaks Merilin Radvilavićius 10ml, 11. kl arvestuses saavutas II koha Janar Velleste 11ml ja III koha Andriin Tori 11ml (juhendaja Meri Heinsalu). 12. klassi õpilaste hulgas saavutas II koha Gregor Stan Sild 12ml (juhendaja Ivi Rammul) ja 7. kl õpilaste hulgas Märt Rikken 7d (juhendaja Meri Heinsalu). Eva-Riin Järve 7e (juhendaja Meri Heinsalu) saavutas IV koha. Viimsi Kooli esindasid veel:

Eva Mari Silm 9a, Sofia Süvaorg 7d, Marelle-Merita Seren 11ml (juhendaja Meri Heinsalu), Rebeka Järve 6b (juhendaja Karin Merilepp), Axel Daar 6a (juhendajad Marika Liivandi ja Meri Heinsalu), Rasmus Kallas 8h, Freddy Aleksander Uustalu 8h, Tanel Paal 8g, Marten Juhansoo 8g, Emma Lotta Lõhmus 8f, Laura Sofie Tohver 8c, Liisa Veski 8c, Miriam Iris Maiste 8b, Meribel Kõster 8h, Naatan Hollman 12ml, Albert Viilik 12ml (juhendaja Ivi Rammul), Kätrin Marleen Soesoo 9d, Ireene Kilusk 9f ja Anette Toming 9f (juhendaja Kairit Pahla). Palju õnne!