Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises

Reedel, 2. veebruaril 2018 toimusid Kõrvemaal Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises. Viimsi Kooli võistkonnad näitasid suurepäraseid tulemusi. 1.-5. kl arvestuses saavutas võistkond koosseisus Anete Põlluaas 3a, Karola Kallaste 4b, Annika Põlluaas 3a ja Miia Liisa Kukk 4b III koha. I kohad tõid Viimsi Koolile järgmised võistkonnad: 6.-7. kl tüdrukud Mia Laht 7b, Mari Mugu 6a, Beatrice Torim 6a ja Marili Põlluaas 6a, 8.-9. kl poisid Rasmus Siitam 9a, Karl Anders Saarepuu 9f, Aleksander Pajuri 9g ja Kristofer Säälik 9c, 8.-9. kl tüdrukud Eliisabet Kool 8f, Karoliina Konno 9g, Eva-Maria Pajuri 9g ja Brita Peerna 9g. 8.-9. kl tüdrukute arvestuses saavutas II koha võistkond koosseisus Aneta Kõiva 9g, Railin Viik 9b, Eva Katarina Tambets 9g ja Maria Bobkin 9d. Palju õnne tublidele suusatajatele ja CFC Jaak Mae suusakooli vanemtreenerile Ave Ojasoonile!