Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

Kolmapäeval, 7. veebruaril toimus Jüri Gümnaasiumis üleriigilise matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor. 10. klasside arvestuses tuli võitjaks Jorgen Tiigisoon 10ml (juhendaja Kairi Nurk) ja V koha saavutas Lisbeth Berna Kärner 10ml (juhendaja Kairi Nurk). 11. klasside arvestuses saavutas V koha Marelle-Merita Seren 11ml (juhendaja Eva Vihmaru) ja 12. klasside arvestuses Sten-Jan Sarv 12ml (juhendaja Kairi Nurk). Viimsi Kooli esindasid veel:

Hanna Tiina Pekk 9e, Kevin Sults 9e (juhendaja Eva Vihmaru), Kristian Erik Papp 9c (juhendaja Monika Paurson), Albert Viilik 12ml, Merilin Radvilavićius 10ml (juhendaja Kairi Nurk), Erik Paurson 8c, Märt Rikken 7d, Laura-lIsette Räni 7d, Karl Kukk 7d (juhendaja Helen Kähr), Mary-Ly Raudsepp 8f, Monika Müürsepp 8g (juhendaja Valvo Paat), Peeter Aleksander Paju 11ml ja Janar Velleste 11ml (juhendaja Liisu Jallai).