Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Viimsi valla 3. klasside matemaatikavõistlus "Nuputaja"

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis korraldab 14. veebruaril 2018 Viimsi valla 3. klasside õpilastele avatud matemaatikavõistluse „Nuputaja“. Võistlusel lahendatakse 60 minuti jooksul loogilist mõtlemist ja nuputamist nõudvaid ülesandeid. Osalema on oodatud vastava klassiastme igast 3. klassist maksimaalselt 3 õpilast.
Võistluse algus Viimsi Koolis kell 13.15 ja orienteeruv lõpp 14.15 (klassiruum C223). Osalejatel palume kaasa võtta vahetusjalanõud, kirjutusvahendid ja kustukummi. NB! keelatud on taskukalkulaatori jt IKT vahendite kasutamine ülesannete lahendamisel.
Matemaatikavõistluse "Nuputaja" korraldamist toetavad Viimsi vald ja Euroopa Regionaalarengu Fond