Viimsi koolis jagati sõbrapäeval häid soove

Kolmapäeval, 14. veebruaril 2018 toimus tervet kooli hõlmav sõbrapäeva üritus, kus õpilased said üksteisele jagada heade soovidega väikeseid silte. Kooli peal liikusid ringi väikesed sildid, mille peale oli kirjutatud erinevaid häid soove. Õpilastel ja õpetajatel oli võimalus saadud silt kinkida edasi inimesele, kes sildil olevat sõnumit kõige rohkem vajas. Võimalus oli teha sõbraga pilt ning see üles laadida sotsiaalmeediasse, või FB ürituse alla, kasutades #sõbrapäev2018. Silte jagati enne esimest tundi kooli peaukse ja algklasside maja sissekäigu juures. Päeva lõppedes võis sildid tagastada peaukse juures olevasse kasti, kuid võis jätta ka endale mälestuseks.

Ürituse eesmärk:

• Muuta õpilasi rohkem avatumaks.
  • Öelda üksteisele häid sõnu.
  • Väärtustada oma sõpru.

Ürituse kaudu saime tuua kooliruumi rohkem hoolivust, armastust ja positiivsust.

Üritus toimus toetamaks KiVa programmi.
Korraldajad: Uus Generatsioon Viimsis ja Viimsi Kooli õpilasesindus

Pildi autor Merike Hindreus

Rohkem pilte saab näha siin.