14. veebruaril toimus 1.- 4. klasside pereõhtu

14. veebruaril 2018 kell 18.00 – 20.00 toimus 1.- 4. klasside sõbrapäevale pühendatud pereõhtu. Üritusest võttis osa ca 250 pere, kellel oli valida 12 töötoa hulgast omale sobivad ja neis osaleda. Pered said orienteeruda koolimajas ja tutvuda erinevate õppeklassidega.

Õhtu jooksul sai meisterdada puidutöötoas või valmistada väike päästerõngas kaelaehtena, lahendada mõistatusi ja täita ristsõna, teha sõbrale võtmehoidja ning kätepuule jätta oma hea soov EV aastapäevaks meie riigile, nuputada, proovida robotite töötoas kätt Bee-Boti või Blue-Boti liigutamiseks, näidata oma teadmisi Viimsi valla kaardi tundmises ning paigutada meie külad õigetesse kohtadesse. Raamatukogus sai mängida raamatugolfi ja arvutiklassis panna oma teadmised proovile kirjanduse tundmises, tehes lastekirjanduse viktoriini. Õhtusesse aega sobivalt oli väljas ka muinasjutu töötuba ning sõbrapäevaks sai endale või sõbrale origamis südame voltida. Muusika töötuba vajas juba kogu pere panust, et leida üles läbi aastate Eurovisioonil Eestit esindanud lauljad ning bändid.

Pereõhtu suurimaks väärtuseks on koostöö kodu ja kooli vahel, mis suurendab kogukonnatunnet.

Erilised tänud: Ene Koitla, Vilve Roosioks, Aime Miil, Tea Reinberk, Taimi Pärnpuu, Sigrid Volkov, Kaja Koost, Marge Tammiste, Liisi Okas, Sulev Ennomäe, Tanel Lindlo, Kai Sikemäe, Katre Vendel, Mari-Liis Rahumets, Marja Mõistlik, Maarika Koks, Eve Skoglund, Karin Merilepp Mirjam Meremaa-Pärn, Kristiina Agu, Annika Estna, Kristina Raun Raielo, Maarika Liivandi, Külli Täht ja kõik kaasa löönud abilised.

Avatud oli kohvik, mida tegid meie näitetrupi EKSPERIMENT õpilased. Suur aitäh neile!

Pereõhtu fotod Merike Hindreus