Infotehnoloogia töötoad 11. ja 12.klassi õpilastele

13.veebruaril 2018 toimusid IT-teemalised töötoad kõikidele 11. klassi õpilastele ning 12.ml õpilastele. Nad said päeva jooksul osaleda kahes erinevas töötas.
Virtuaalreaalsuse töötoa käigus valmis koos õpilastega üks tuba, paik looduses või ulmeline tulevikuruum, kus on töötoa lõpus osalejatel võimalik ise ringi liikuda. Töötuba õpetas, kuidas luuakse mänge, mismoodi töötab mängumootor ning kas VR prillide taga kehtivad ka füüsikaseadused? Python Programmeerimise töötoas saadi teada, mis see programmeerimine siis päriselt on. Veebilehe töötoas prooviti järgi, mis on HTML ja CSS. Osalesid need, kes tundsid, et neile meeldib kujundamine, disain ning veebi loomine.

Aitäh Ingrid Rõigasele, kes töötoad kooli kätte tõi!

Pildi autor Peeter Sipelgas

Tagasiside toimunud töötubadele oli väga positiivne. Mõned mõtted tagasisidest:

- Huvitav kogemus :))
- Kõik oli jube äge ja huvitav ????
- Väga tore oli, eriti meeldis virtuaalreaalsuse töötuba :)
- Hea näha, et tuuakse ka koolipäevadesse vaheldust selliste huvitavate töötubade näol:)
- Väga meeldis, hea vaheldus tavalisele koolipäevale. Virtuaalreaalsuse töötuba oli lahe :)
- Teistmoodi koolipäev on alati vahva. Töötoad olid mõlemad väga toredad, kuid oleks Soovinud veel rohkem informatsiooni nende teemade kohta saada.
- Sai uusi asju kogetud, eriti virtuaalreaalsuse töötoas
- Vaffa, uued algteadmised omandatud????????
- Väga lahe vaheldus koolipäevale ja huvitavad teadmised teistsugusest valdkonnast :)
- Huvitav oli programmeerimise kohta natuke õppida ????