TORE ringis saab arendada suhtlemisoskusi

17. veebruaril 2018 lõppes Viimsi Keskkooli T.O.R.E. tugiõpilaste tuumikgrupi koolitus Kloogarannas, kus osalesid peale meie meeskonna veel Tabasalu Gümnaasium, Tallinna Tehnikagümnaasium, 21.Keskkool, Jüri Gümnaasium. Väljaõppe saanud 3 õpilast ja 3 juhendajat alustavad alates 5. märtsist iganädalase koolitusringi läbiviimist. Ring toimub 20 korral 1,5 tunni kaupa ja igal korral on oma teema. Tegemist on üle-Eestilise noorteühenduse T.O.R.E (Tugiõpilaste Oma Ring Eestis) liikumisega, mis on haridussüsteemis jätkuks KIVA tegevusele ja suunatud 6.-9. klasside õpilastele. Ringis õpitakse läbi mängude eluks vajalikke oskusi ja toimetulekut (kuulamisoskus, meeskonnatöö oskused, eneseväljendusoskus, konfliktilahendusoskus, tunnetega toimetulek), avardatakse üksteise kogemuste kaudu oma maailmavaatenurka, arendatakse sallivust ja inimlikkust. Julgustatakse märkama ja abistama oma kaaslasi. Ring võimaldab leida uusi sõpru, veeta lõbusalt ja ennastarendavalt vaba aega, osaleda noorteühingu üle-Eestilistes ettevõtmises ja muuta koolielu läbi iseenda sõbralikumaks ja meeldivamaks.

TORE ringi toimumisaeg: esmaspäeviti kell 14.00 - 15.30 (20 korral).

Ringi tegevus on tasuta, osaleda saab kuni 15 õpilast. Registreerimine on õpilastele avatud Stuudiumis registreerimise lingi all.

TORE ringi juhendavad Eve Ott (III kooliastme sotsiaalpedagoog), Krista Putrolainen (I-II kooliastme sotsiaalpedagoog), Annaliis Tiidus (põhikooli psühholoog).