Viimsi kooli inglise keele kõnevõistlus

Teisipäeval, 20. veebruaril 2018 toimus Viimsi kooli inglise keele kõnevõistlus, millest võtsid osa kaheksateist 10.-12. klasside õpilast. Žürii, mille koosseisu kuulusid Mark Nelson- külalisõpetaja Balti Metodisti Seminarist, gümnaasiumi õppejuht Ingrid Hermet ning inglise keele õpetaja Matthijs Quaijtaal, valis esinejate hulgast välja tublimad:

10. klasside arvestuses oli esinejatest parim Maria Helena Seppik kõnega “How talking to strangers has changed my opinions about the world” ning teist-kolmandat kohta jagasid Laura Kim “How can our attitude impact our future” ja Gretel Põld “Perception is our personal reality”.
11. klasside osas olid parimad Kertu Saul “ Choosing our reality” ja Linda Sootak "Beauty can be terrible as well”.
12. klasside arvestuses olid parimad Agnes Milla Bereczki “The function of social media in democracy” ja Sten-Jan Sarv “Your Lucky Charm”.

Publiku lemmikuteks kõnevõistlusel olid Joonatan Kivi 12.hm, Sten-Jan Sarv 12.ml ja Kertu Saul 11.ml.

Üldvõitjateks tunnistas Žürii Kertu Saul’i (11.ml, juhendaja Merike Kaus ) ning Agnes Milla Bereczki (12.ml, juhendaja Merike Kaus), kellel on võimalus esindada Viimsi kooli üleriigilisel võistlusel 7. märtsil.

Palju õnne võitjatele!
Suur tänu osalejatele, juhendajatele, züriile ning abilistele tubli töö eest!
Üritust koordineeris Maire Parts.