Matemaatikavõistluse "Nuputaja" tulemused

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis eestvedamisel toimus sõbrapäeval, 14. veebruaril 2018 Viimsi valla 3. klasside õpilastele matemaatikavõistlus "Nuputaja". Võistlusel lahendati 60 minuti jooksul loogilist mõtlemist ja analüüsioskust nõudvaid ülesandeid. Ülesannete lahendamisel oli keelatud taskukalkulaatori jt IKT vahendite kasutamine. Sellel aastal osutus 60 punktiga parimaks nuputajaks Martin Mändsalu Haabneeme Koolist. II-III kohta jäid jagama 50 punktiga Oskar Põllu Viimsi Koolist ja Madis Keskrand Haabneeme Koolist. Suur tänu kõikidele osalejatele ja nende juhendajatele!
Matemaatikavõistluse "Nuputaja" korraldamist toetasid Viimsi vald ja Euroopa Regionaalarengu Fond.

Võistluse tulemused: nuputaja_2018