Pranglimise ja Nutispordi eelvõistlused

Pranglimise eelvõistlus koosnes kolmest etapist, millest kahe parema tulemused liideti ja saadud tulemuste põhjal pääsevad igast piirkonnast iga vanuserühma 20 paremat ja 1. klassi parim õpilane piirkondlikku finaali. Finaal toimub 6.-8. märtsini. Sirgujate (1.-3. klass, osalejaid 785) vanuserühmas olid Viimsi Kooli õpilaste tulemused järgmised:
2. koht Oskar Põllu 3.b, 3. koht Aleksei Beljajev 3.b, 6. koht Hendrik Voiter 2.e, 7. koht Sten Markus Sirel 3.b, 9. koht Kristofer Pikka 3.d, 10. koht Roger Pajur 3.b, 12. koht Eero Elbrecht 3.d, 13. koht Mairold Malleus 2.e, 16. koht Sander Estna 2.a, 17. koht Tristan Tobijas Kõrkjas 3.b, 18. koht Eleanora Roos 2e ja 19. koht Mart Heinsalu 3.b.

Oskajate vanuserühmas (4.-6. klass, 864 osalejat) olid Viimsi Kooli õpilaste tulemused:
1. koht Aaron Siimon 4.a ja 12. koht Marleen Vesilind 6.a.
Kõik ülalnimetatud õpilased pääsesid piirkondlikku finaali.
Õpilasi juhendasid õpetajad Maarika Koks, Eve Skoglund, Annika Estna, Marika Liivandi ja Kristiina Agu.

Nutispordi Põhja-Eesti eelvõistluste tippspordis saavutasid 2.-3. klasside vanusegrupis (206 osalejat)
3. koha Oskar Põllu 3.b klass
4. koha Eero Elbrecht 3.d klass
Rahvaspordis saavutas 2.-3. klasside vanusegrupis (268 osalejat)
1.koha Aleksei Beljajev 3.b klass

Nimetatud õpilased pääsesid 22. märtsil Kadrinas toimuvasse finaali.
Õpilasi juhendasid õpetajad Maarika Koks ja Eve Skoglund.