Viimsi Keskkoolis toimus 6. vabariiklik internetipõhine kõnevõistlus

5. märtsil 2018 toimus Viimsi Keskkoolis internetipõhise kõnevõistluse lõppvoor. Kõnevõistluse teema oli sel aastal "Mida kingiksin Eestimaale?“ Kõnevõistlusest võttis osa 38 õpilast, lõppvoorust 13 õpilast.
Kahe vooru tulemusena võitis I koha Naatan Hollman Viimsi Keskkoolist (juhendaja Riita Järve); II kohta jäid jagama Merilin Radvilavičius ja Minna-Liisa Herman Viimsi Keskkoolist (juhendaja Liis Remmel); III kohta jagavad Erik Mandel ja Eleriin Kuuskmäe Gustav Adolfi Gümnaasiumist (juhendaja Ülle Salumäe) ja Lene Kljukina Viimsi Keskkoolist (juhendaja Liis Remmel).

Foto: Ingrid Hermet

Lõppvoorus osalesid veel Johanna Maria Poell, Karl-Sten Kõrgmaa ja Jaagup Tuisk Gustav Adolfi Gümnaasiumist, Karmen Laur Tallinna Reaalkoolist ja Jüri Andreas Järviste, Tauri Tuuling, Hedy Läets Viimsi Keskkoolist.

Lõppvooru kohtunikud olid Janek Murakas, Mikk Leedjärv, Ingrid Hermet ja Ene Koitla.
Internetipõhise vooru kõnesid hindasid õpetajad Kirsi Rannaste, Kristiine Kurema, Ülle Pinnonen ja Liis Remmel.
Kõnevõistluse korraldasid Kirsi Rannaste ja Liis Remmel; internetipõhise osa Vilve Roosioks.

Täname kõiki kõnevõistlusest osavõtjaid.