7. märtsil algab Viimsi koolis tervisekuu

7. märts kuni 17. aprill 2018 on Viimsi koolis tervisekuu, mille raames korraldatakse erinevaid terviseteadlikkust toetavaid üritusi. Tervisekuu raames tutvustatakse põnevaid spordialasid, erialaspetsialistid viivad läbi loenguid, saab osaleda töötubades, avatakse õpilase praktilise tööna valiminud siseliikumisrada, saab tantusvahetundides tantsida rohkem kui kaks korda nädalas jne. Täiendav info jõuab õpilaste ja õpetajateni jooksvalt.

Tervisekuu algab liikumisvõistlusega, mis kestab 7. märts - 6. aprill.
Arvestus toimub eraldi III kooliastme ja gümnaasiumi õpilaste ning õpetajate hulgas. Auhindu jagatakse parimatele lausa 4-s kategoorias: jooksmine, kõndimine, jalgrattasõit ja suusatamine.
Loe juhend läbi ja liitu võistlusega!  Võidavad kõik, sest liikumine on terviseks!

7. märtsist algavad taas tantsuvahetunnid, mida saab tervisekuu ajal nautida tihedamini kui kaks korda nädalas. Tantsuvahetunnid toimuvad järgmistel kuupäevadel:
7., 8., 13., 15., 19., 20., 21., 22., 27., 29. märts ja
2., 3., 4., 5., 10., 12., 16., 17. aprill.