Võimlemisvõistlus Miss Graatsia 2018

9. märtsil 2018 toimus Viimsi Kooli võimlemisvõistlus Miss Graatsia 2018.
Võimlemisvõistlusest võtsid osa kõik 7.-10. klassi tüdrukud ning ka 9.-10. klassi poisid. Tüdrukute kavad võistlesid omavahel klassiastmete kaupa ning žürii valis välja oma lemmikkava ning ka individuaalselt parima võimleja ehk "Miss Graatsia".

7. klasside arvestuses esitas parima võimlemiskava Kirke 7.a/7.d/7.e rühm.
Miss Graatsia: Linda Rebane (7.b)

8. klasside arvestuses esitas parima võimlemiskava Sirje 8.b/8.e rühm.
Miss Graatsia: Gerlin Pihlak (8.e)

9. klasside arvestuses esitas parima võimlemiskava Kirke 9.a rühm.
Miss Graatsia: Anna Brita Ani (9.d)

10. klasside arvestuses esitas parima võimlemiskava Sirje10.kl  rühm.Miss Graatsia: Laura Kim (10.ml)

Eraldi tänukirjaga tunnustati veel ka 9.b/c/d poisse ning 10.kl poisse, kes samuti esitasid oma grupiga võimlemiskava.

Võistluse väliselt esinesid publikule veel iluvõimleja Emilia Zolotarjov (5.a), tantsijad Emily Bruus ja Kertu Liisa Mooste (11.kl) ning võimlemiskava esitasid ka meie kooli õpetajad Kirke Aitsen, Birgit Pärn, Liisi Lepik, Karin Keert, Mare Pent, Anna-Marie Vara, Pilleriin Paidla, Rain Jääger ja Brandon Povilaitis.

Ürituse korraldajad tänavad kõiki võistlustel osalejaid, juhendajaid, esinejaid, abilisi ja pealtvaatajaid meeldiva võistluspäeva eest!