Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused kergejõustikus

Teisipäeval, 13. märtsil 2018 toimusid Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused kergejõustikus. Viimsi Kooli õpilased võitsid 10 medalit!
Ats Pinnonen 11.ms kaugushüppes II koht (juhendaja Brandon Povilaitis)
Emily Kahro 11.ms kõrgushüppes ja kaugushüppes II koht (juhendaja Marika Seppor)
Ethel Elisabeth Truus 10.hm 60 jooksus II koht ja 600m jooksus I koht (Eha Rünne)
Lukas Lessel 10.ml 60m jooksus I koht (juhendaja Brandon Povilaitis)
Pille-Riin Raie 9.g kuulitõukes III koht (juhendaja Kirke Aitsen)
Lotte Puusepp 7.c 600m jooksus I koht (juhendaja Marika Seppor)
Darijus Jurs 7.d 60m jooksus III koht (juhendaja Rain Jääger)
Rasmus Rabtśuk 5.d kaugushüppes III koht (juhendaja Eha Rünne).

Viimsi Kooli esindasid veel Jüri Andreas Järviste 10.ms, Karl August Mikovitś 11.hm (juhendaja Rain Jääger), Martin Luts 12.ms, Frank Pagil 9.a, Markus Kivistik 9.b, Johann Kõre 7.c, Mikk Simakovitś 7.f (juhendaja Ahmed Porkveli), Grete Raie 10.ml, Johann Kuusk 5.c, Gregor Lukkanen 5.c (juhendaja Eha Rünne), Matilde Sigijane 9.g, Liisbet Rümmel 7.e, Nora Veskimägi 7.e, Heliise Kolk 5.a, Gerda Kattai 5.b, Liselle Palts 5.a (juhendaja Kirke Aitsen), Simone Bergman 8.h (juhendaja Marika Seppor) ja Mattias Kala 9.c (juhendaja Brandon Povilaitis). Suur tänu kõikidele tublidele sportlastele ja nende juhendajatele!