Euroopa rahatarkuse viktoriin

15. märtsil 2018 toimus esimest korda Euroopa rahatarkuse viktoriin (European Money Quiz). Esmalt toimus igas riigis rahvuslik finaal, kus klassid võistlesid (TEAM WORK) üksteisega samaaegselt interneti õpikeskkonnas Kahoot. Rahvusliku finaali võitnud klass saab saata kaks esindajat Euroopa rahatarkuse viktoriini finaali. Eesti finaali korraldas Eesti Pangaliit.
Viktoriini eesmärk on parandada 13-15 aastaste noorte finantskirjaoskust. Rahatarkus on praegu olulisem kui kunagi varem, kuna uusi lahendusi tuleb järjest juurde. Kahjuks ei ole paljud noored oma digitaalseks tulevikuks piisavalt valmis. Viktoriinil osales 86 võistkonda. Viimsi Kooli esindasid 9d , 9e, 9e ja 9g klass.
Viktoriinile suunasid õpilasi õpetajad Aivar Koks ja Kersti Ojassalu, viktoriini korraldamisele aitasid kaasa õpetajad Kristiine Kuremäe, Marja Mõistlik ja Kätlin Puhmaste.