Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Teleskoobivaatlused

20. märtsil 2018 algusega kell 19.00 on võimalus kõigil suurtel ja väikestel astronoomiahuvilistel teha tutvust teleskoobivaatlustega. Eesti Teadusagentuur ja BBC teadussaadete juht Brian Cox kinkisid teadmiskeskusele Collegium Eruditionis teleskoobi. Planetaristid Rauno Pilvik ja Üllar Kivila tutvustavad huvilistele teleskoobi kasutamist ning selge ilma korral viiakse läbi teleskoobivaatlused – tuuakse koju kätte Kuu, tähed ja planeedid. Koguneme kell 19.00 klassiruumi A104 ja kui ilm vähegi võimaldab, siis pärast instrueerimist liigume välivaatlusele. Vaatluste orienteeruv lõpp kell 21.00. Selga ilmastikukindlad riided!