Üleriigilise Liivide etluskonkursi Harjumaa voor

16. märtsil 2018 toimus Viimsi Keskkoolis üleriigilise Liivide etluskonkursi Harjumaa voor. Iga osaleja esitas konkursil vabalt valitud luuletuse ja proosapala, millest ühe autoriks oli Juhan või Jakob Liiv ning teise autoriks üks Juhan Liivi luuleauhinna laureaatidest.
Etluskonkursil osales 22 etlejat järgmistest Harjumaa koolidest: Järveküla Kool, Viimsi Keskkool, Lagedi Kool, Keila Kool, Kolga Kool, Saue Gümnaasium, Vääna Mõisakool, Paldiski Ühisgümnaasium.
Žürii, kuhu kuulusid Doris Kareva, Meelis Kompus ja Jan Teevet, jagas välja järgmised auhinnad:

Põhikool
I koht Mia-Mercedes Orgla Keila Kool (juhendaja Brita Rikkolas)
II-III koht Peeter Paul Plakk Kolga Kool (juhendaja Terje Varul)
II-III koht Mark-Henry Põldmäe Saue Gümnaasium (juhendaja Laura Saaremäe)

Gümnaasium
I koht Alex Paul Pukk Viimsi Keskkool (juhendaja Külli Täht)
II koht Roosa-Angeelika Antonov Paldiski Ühisgümnaasium (juhendaja Erika Kaljusaar)
III koht Joonatan Kivi Viimsi Keskkool (juhendaja Külli Täht)

Teksti dünaamika eripreemia – Jaana Laurend Kolga Kool (juhendaja Terje Varul)
Mõtteselguse eripreemia – Smaragda Luchia Sarana Järveküla Kool (juhendaja Kristiina Pakosta).
Viimsi Kooli esindasid veel Gretel Abner 8.g, Heleriin Lass 11.ml (juhendaja Külli Täht) ja Dajaana-Jessica Oper 10.hm (juhendaja Kirsi Rannaste).

Žürii otsustas, et Harjumaa etlejaid esindab vabariiklikul konkursil Alex Paul Pukk.

Aitäh kõigile osalejatele ja nende juhendajatele ning žüriile.

Eluskonkursi korraldasid Külli Täht ja Kirsi Rannaste, moderaatoriteks olid Laura Sofie Tohver 8.c, Emili Kelle 9.a ja Elisabeth Valt 8.c.