Sellel reedel peab oma kümnendat sünnipäeva noorte moesündmus Moeaken

MOEAKEN 2018 toimub 23.märtsil kell 19.00 Viimsi Kooli aulas!!! Ole kohal: https://www.facebook.com/events/363916184085847/

Taas kord on võimalik tulla vaatama ja toetama amatöördisainerite kollektsioone kui nad astuvad üles catwalkil, mis on sel aastal püstitatud Viimsi Keskkooli.
“Loodame viia sündmuse tagasi oma juurte juurde ja tekitada mõnusa atmosfääri nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele,” kommenteeris sündmuse peakorraldaja Katriin Loviis Viltsin asukoha valikut. “Kindlasti tasub tulla kohale ja jälgida meid sotsiaalmeedias, sest meil on publikule veel paar üllatust,” muigab ta veel juurde.
Noori hindab viieliikmeline žürii, mis koosneb meigikunstnik Jana Bobergist ja Karin Tigasest, fotograaf Laura Nestorist, Anne&Stiili peatoimetaja Mari-Liis Helvikust ja ka eelmise aasta võitjast Mirjam Kalmannist.
Lisaks rõivastele võib näha õhtu lõpus ka tõusvat tähte Eik-i ja saada teada, kellest saab “Moeaken 2018” võitja.

“Moeaken 2017”, kollektsioon: “Pilvisus”

“Moeaken 2017”, kollektsioon “Paralleelreaalsus”