Nutisportlased tulid finaalist koju medaliga

Neljapäeval, 22.märtsil 2018 toimus Lääne-Virumaal Kadrina Keskkoolis veebipõhise matemaatikavõistluse Nutisport Põhja-Eesti piirkonna finaal. Võitlus toimus eri vanusegruppides ning kahel tasemel, rahvaspordis ja tippspordis.
Viimsi Keskkooli õpilastest said eelvõistluste tulemusel finaalides osaleda 2.-3. klassi vanusegrupis rahvaspordi A-grupis Aleksei Beljajev 3.b klassist, kes saavutas 2. koha ning tippspordi 2.-3.klasside vanusegrupis Eero Elbrecht 3.d klassist (5.koht) ja Oskar Põllu 3.b klassist (6.koht). Õpilasi juhendasid õpetajad Maarika Koks ja Eve Skoglund.
Eesti on jaotatud 5 piirkonnaks ja kõigi piirkondade parimad selgitavad Eesti meistri kõigi piirkondade finaalide koondtulemuste põhjal välja sel kevadel juba kolmandat aastat. Viimsi Keskkool osaleb võistlusel esimest aastat.