Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Erasmus+ õpiränne Portugali

Bioloogiaõpetaja Meri Heinsalu käis märtsi lõpus Erasmus+ projektiga "Õppijaks kujunedes" Portugalis õpirändel. Koolituse teemaks oli juhtimine õues. Kursus oli väga intensiivne ja hästi läbi mõeldud. Meri soovitab seda kindlasti ka tulevastele „õpirändajatele“.

Väljavõte koolitusblogist: "Iga päev matkasime erinevates looduskauneis või ajalooliselt ja kultuuriliselt huvipakkuvates kohtades. Toimusid tegevused, mille eesmärk oli üksteise tundmaõppimine, koostegutsemine, osalejate motiveerimine, tegevuste planeerimine ja organiseerimine, tagasisidestamine ja analüüsimine. Harjutati, kuidas, kus ja kui palju grupijuht peaks rääkima; kuidas jaotada ülesandeid, kui grupijuhte on kaks, kuidas hoolitseda kõigi grupiliikmete vajaduste eest; kuidas märgata võimalikke probleeme. Osalejatele tutvustati võtteid, kuidas teha näiteks vahemaade läbimine lastele huvitavamaks ja kuidas jaotada inimesi paarideks ja väiksemateks gruppideks."