Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Lauluvõistlus „Sinilind 2018“ Viimsi koolis

28. märtsi päikseline päev oli täis muusikat ja laulu. Viimsi kooli aulas leidis aset kooli lauluvõistlus „Sinilind 2018“. Kontserdi avas kaugelt Prantsusmaalt kohale lennanud laululind Greta Madeleine Gnannt, kes õpib ühteaegu Viimsi kooli kui ka Prantsusmaa Ecole elementaire publique Le Val Guermantes esimeses klassis. Greta esitus oli eriti tähelepanuväärne ka seetõttu, et 7-aastane tüdruk esitas enda kirjutatud laulu „Armas Eestimaa“.

Esimestest klassidest olid laulma tulnud 15 eelvoorudest valitud laululast, kelle hulgast zürii, koosseisus Teele Viilup (Lasteekraani Muusikastuudio), Kertu Koldre (laulja ja pedagoog) ja Külli Talmar (Viimsi Kooliteater), valisid välja võitja, kelleks osutus Veronika Jelõkova. Veronika paistis silma väga hingestatud esituse ja kauni vokaaliga. Eripreemiatega pärjati Leticia Veeremäe, Maria Roskoshny ja Enriko Kalev.

Teistest klassidest lasid hääled valla 13 laululindu. Zürii, koosseisus meie oma superstaar- Sissi Nylia Benita, Teele Viilup ja Külli Talmar, valisid võitjaks Ekaterina Volkova. Ekaterina võlus oma artistliku sära ja loomuliku häälekasutusega. Eriauhinnad pälvisid Lilian Sienna Sild, Valter Koldre ja Liisa Maria Ilumets.

Kolmandate klasside võitjaks osutus Johanna Vassiljev, kes terve saali enda laulu rütmis õõtsuma pani. Eriauhinnad said selles klassiastmes Silvia Sarv ja Agnes Priks.

Neljandates klassides võidutses noormees nimega Robert Oliver Prits, kes oma hoogsa lauluga ka teistel võistlejatel pinged maha võttis.

Suur suur tänu kõikidele vahvatele lauljatele!
 

Foto autor: Merike Hindreus

Rohkem pilte lauluvõistusest saab vaadata SIIN.