Robootikavõistluse tulemused

Kolmapäeval, 4. aprillil 2018 toimus Viimsi Kooli aatriumis teadmiskeskuse Collegium Eruditionis LEGO robotite sumo kevadturniir ja LEGO kiirendajate võistlus. Sumo võistlusel pälvis I koha robot Mikk (Mikk Mikael Grepp, Lars Pärna ja Hugo Samo Maasik – Viimsi Kool), II koha robot programm Võit 2.0 (Kaspar Kruusmann, Sten Kaspar Vind, Sten-Erik Tarvis, Karl Erik Pikhof ja Norman Kaiv – Randvere Kool) ja III koha saavutas robot Must Meri Kosmoses (Anders Jäger, Sten Egert Palumets ja Gert-Gerret Lindre - Randvere Kool).
Lego Deag Race võistluse võitis robot Kiirus Ise (Partik Tamm, Christopher Günther Saks ja Breiton Peerna – Viimsi Kool), II koha saavutas robot 12345 (Elise Triipan ja Gregori-Patrick Saks – Viimsi Kool) ja III koha robot taskunuga (Mattias Aume ja Sören Kaiv - Randvere Kool).
Palju õnne tublidele robootikutele!
Võistluse korraldamist toetasid SA Eesti Teadusagentuur, Euroopa Regionaalarengu Fond ja Viimsi vald.