Viimsi Kooli võistkonnad pääsesid viktoriini "Noored Euroopa metsades" finaali

Rahvusvaheline viktoriin “Noored Euroopa metsades” on suunatud 15-19-aastastele õpilastele. Võistluse käigus omandatakse teadmisi Euroopa riikide looduse ja metsanduse kohta, käitletakse säästvat metsade majandamist, elurikkust, metsade kaitset ja metsapoliitikat.
Eesti I voorus koostasid võistkonnad õppematerjalide alusel 10 küsimust inglise keeles. Küsimuste koostamine oli eeltingimuseks II vooru pääsemisel. Eesti II voor ehk viktoriin toimus 3. aprillil 2018, kus tuli vastata 50 ingliskeelsele küsimusele.
Võistkonnad Hunt (Kertu Saul ja Marelle-Merit Seren 11.ml) ja Ratsud (Marten Raudi 9.e, Kevin Sults 9.e ja Jürgen Maasing 9.d) pääsesid finaali. III voor ehk Eesti finaal toimub 2.-3. mail 2018 Järvselja Õppe- ja Katsemetskonnas. Õpilasi juhendas õpetaja Kersti Ojassalu.