Kooliteatrite festivali riigifestival Tartus

6.-8. aprillil 2018 leidis Tartus aset gümnaasiumiastme riigifestival, kus Harjumaad esindas näitetrupp EKSPERIMENT lavastusega „talk“.
Parimad maakondadest väljavalitud kooliteatreid vaatasid, hindasid ja andsid tagasisidet lavastaja Margus Kasterpalu ja Helen Rekkor, näitlejad Helena Pruuli ja Reimo Sagor ning teatrikriitik Madis Kolk.

Näitetrupp EKSPERIMENT pälvis ühe kahest väljaantud laureaaditiitlist ja juhendaja Külli Täht parima lavastaja auhinna, mida sel aastal anti välja kolm.

Trupis tegid kaasa järgmised 8.-12. klassi õpilased: Emili Kelle, Emily Bruus, Heleriin Lass, Alex Paul Pukk, Ott Salla, Joonatan Kivi, Joosep Pajus, Sten-Jan Sarv, Liisa Veski, Gretel Abner, Kätriin Siling, Triinu Roosna, Iris Alev, Herman Pihlak, Getriin Kotsar, Eliisabel Jõela.

Tulemusi on kajastatud ka Harrastusteatrite Liidu kodulehel

Palju õnne!