Õppekäik Tallinna Lennujaama

11. aprillil 2018 külastasid 1.a ja 1.s klass Tallinna Lennart Meri nimelist lennujaama. Ekskursiooni käigus külastati reisiterminali, käidi lennujaama bussiga perroonil ja vaadati erinevaid lennujaama territooriumil paiknevaid üksusi. Suurt elevust õpilastes tekitas turvakontrolli läbimine. Kõige huvipakkuvamad vaatamisväärsused olid päästekomandoga tutvumine, õppelennuki uurimine, pagasiruumi külastus ning lumesahkade garaaž. Õpilastel oli võimalik lennuväljal näha erinevaid lennukeid ning helikoptereid, jälgida õhku tõusvaid ning maanduvaid lennukeid. Täname lapsevanem Katrin Susi, kes lastele toreda õppekäigu organiseeris! Klassijuhatajad Tea ja Liisi.