Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Tervisekäitumist suunavad loengud õpilastele

Tervisekuu raames toimusid mitmed tervisekäitumist suunavad loengud õpilastele. Kaheksandate klasside poisid said osa Viimsi kooli psühholoog ja personaaltreener Kristel Pälli loengust kus anti ülevaade poiste tervisekäitumisest Eestis. Seejärel tutvustati personaalse treeningkava koostamise põhimõtteid. Tüdrukutele kõneles kogemusnõustaja Agneli Saat toitumishäire teemal. Eelkõige oli antud loengute eesmärk anda noortele võimalus mõelda, et ka teiste vigadest võib õppida ja seeläbi ise tervem olla.

Üheksandad klassid said osa kooliõe Reet Rannu läbiviidud elustamiskursusest ja kuulasid nahaarstide dr. Pille Konno ja dr. Alina Lepasaare õpetlikku loengut melanoomi tekkest ja ära tundmisest ning kummutatud said müüdid akne ja selle ravimise kohta.

Aitäh ka abiturient Naatan Hollmanile kes jagas mitmete põhikooli klasside õpilastele soovitusi kuidas kooli kiire elutempo kõrval leida aega harrastusteks ja liikumiseks. Kuidas ennast motiveerida ja kõigest positiivselt läbi tulla.